تم تولد poshtibani

مراحل سفارش
از گروه سورکیک

1

انتخاب طرح

بین هزاران طرح متنوع
2

استعلام قیمت

بر اساس سلیقه و نیاز شما
3

انتخاب قناد

با بررسی فاصله، مهارت و قیمت

دسته های موضوعی کیک

آخرین محصولات

آیکن کیک

خرید کیک از بزرگترین ویترین ایران

بیش از 3000 طرح کیک تولد در سورکیک است اما بـدون محـدودیت در طرح، طعم، شکل و حتی قناد کافیست مدل مورد نظرتان را برای ما بفرستید تا در مورد زمان، هزینه و شرایط اجرای آن در نزدیکتریـن محل ممکن به شما راهنمایی کنیم.

نام و نام خانوادگی
YYYY slash MM slash DD
Max. file size: 128 MB.

تصور کنیم نزدیک جشن عزیزی هستیم و کیک تولد، عقد یا عروسی دغدغه شماست. اگر طرحی را پسندیدین و قیمت قنادها را هم دیده اید حالا بایست نظرات مشتریان را شنید تا با اطمینان انتخاب کنید. پس اگر تجربه ای از هر قناد یا مجموعه قنادی در کشور دارید با ما در میان بذارید تا راهنمای روز خاص همشهری عزیزمان باشیم


کیک تولد پسرانه

صفر تا صد انتخاب طرح، قناد و بررسی برای بهترین تجربه خرید

همه میدانیم که با انتخاب کیک تولد پسرانه مناسب و شایسته، می‌توانیم خاطرات زیباتری از جشنی شاد و متفاوت برای کودک عزیزمان فراهم کنیم. اما چطور می‌توانیم از بین طرح‌های متنوع مدل محبوب کودکمان را پیدا و انتخاب کنید؟ اینجاست که راهنمایی‌های ما به کمک شما می‌آید. طرح‌های کیک پسرانه با شور و هیجان و سرزندگی خود می‌توانند جلوه‌ی خاصی به جشن تولد شما بدهند. از طرح‌های ماشین‌های مسابقه گرفته تا شخصیت‌های کارتونی محبوب، گزینه ها و انتخاب های متعددی در دسترس شماست که سرنوشت عکس های زیبای یادگاری را با حسن سلیقه شما گره می زند. پس در ادامه متن با ما همراه شوید تا از این انتخاب مهم سربلند بیرون بیاییم.

به عنوان مهمترین گام در جستجوی طرح کیک، باید به عواملی از جمله سلیقه، علایق و سن پسر خود در کنار تم و فضای کلی مهمانان جشن توجه کنید. اما برای بودجه بندی و محدود کردن انواع و ابعاد کیک بهتر است ابتدا مدل آنرا انتخاب کنیم. در ادامه ما به معرفی انواع مدل های کیک می پردازیم:

 1. کیک‌های معمولی:

این نوع کیک‌ها که به صورت آماده در قنادی ها و فروشگاه های نان و کیک پیدا می شوند اغلب محدود به مواد پایه‌ای کیک ها هستند و تزئینات آنها معمولاً ساده است. لایه اسفنجی، خامه سفید یا شکلاتی و چیپس شکلات یا تکه های موز پای ثابت مواد اولیه این مدل ها هستند و قیمت آنها معمولاً از طریق وزن، اندازه و تعرفه قنادی آنها تعیین می‌شود. البته در برخی موارد این کیک ها به صورت اسلایسی یا تکه ای فروخته میشوند که قیمت ثابتی دارند و یا همچون کاپ کیک ها ابعاد کوچکی دارند. در نهایت می توان گفت طراحی این مدل ها محدود به کیک تولد پسرانه یا دخترانه نیستند و برای بیشتر مراسم ها یا حتی دور همی های کوچک هم قابل استفاده اند.

 1. کیک‌های تزئینی:

این مدل کیک‌ها علاوه بر طعم دلچسب، دارای تزئینات اختصاصی و زیبایی هستند که می‌توانند شامل روکش شکلاتی، تزئینات خامه ای، میوه و دیگر تزئینات خلاقانه باشند. این کیک ها هم که به صورت آماده اما به طور محدود در قنادی ها آماده می شوند قیمت و و وزن بیشتری از کیک‌های معمولی دارند و بر اساس پیچیدگی و وزن نهایی آنها محاسبه قیمت می‌شوند.

 1. کیک‌های سفارشی:

این نوع از شناخته شده ترین انتخاب ها برای مناسبت هایی چون تولد و مراسم های عقد و عروسی است که با انتخاب طرح های قنادی و یا ارائه طرح به آنها بر اساس سلیقه و درخواست شما طراحی می‌شوند. این مدل ها می‌توانند شامل طرح‌هایی با موضوعات خاص، شخصیت‌های محبوب یا کارتونی، عکس‌های شخصی و حتی پیام‌های خاص باشند. به جز شکل کلی کیک ها که به صورت دایره، مستطیل، قلبی یا اشکال سه بعدی طراحی میشوند شکل کلی کیک نیز میتواند مطابق موضوع شما طراحی شوند و یا تصویر موضوع دلخواه شما بر روی کیک چاپ شود و با تزئینات خامه یا فوندانت فرم کلی تکمیل شود. قیمت کیک تولد سفارشی بسته به پیچیدگی طرح و تزئینات، اندازه و نوع مواد مصرفی و میزان مهارت در اجرا متغیر است و معمولاً با توافق مشتری و قناد تعیین می‌شود.

 1. کیک‌های لوکس:

این نوع کیک‌ها معمولاً با استفاده از مواد با کیفیت بالا و تزئینات شیک و لوکس طراحی می‌شوند. می‌توانند شامل تزئینات فلزی، رزین، فرم های طلایی همچون پلکسی، ورقه های طلا و دیگر تزئینات لوکس باشند. قیمت این کیک‌ها بیشترین است و بر اساس پیچیدگی و استفاده از مواد لوکس تعیین می‌شود.

با توجه به مدل های معرفی شده می توانیم انتخاب های خود را بر اساس بودجه بندی به سه مدل مشخص تقسیم کنیم. اگر جشن کوچک و بودجه محدودی دارید بهترین انتخاب کیک تولد ساده یا تزئینی آماده است که هم در دسترس هستند هم ساده تر انتخاب میشوند. اگر مهمان های بیشتری نسبت به جمع صمیمی خانوادگی دارید باید به سراغ کیک های سفارشی بریم که در قیمت های پایین تر مدل های چاپی و یا با تاپر که تزئینات خامه ای برای آنها استفاده می شود گزینه مناسبی هستند. در سطح بعدی که مربوط به مراسم های مجلل و رسمی می شود بهتر این است سراغ کیک های فوندانتی، چند طبقه و لوکس برویم که در مرکزیتی هر جشنی درخشش آنها به بالا بردن شان و کیفیت مراسم کمک کند. برای دو مدل دوم از این سه انتخاب شما باید مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید سپس برای استعلام قیمت آن را به قنادان مختلف نشان دهید و در نهایت بر اساس کیفیت کار و مهارت قناد سفارشتان را به آنها بسپرید. پس اگر قصد خرید کیک برای جشن پسرتان داشتید پس از انتخاب طرح آن با ثبت فرم استعلام قیمت از همراهی تیم سورکیک تا زمان ثبت سفارش همراه شوید.

راهنمای انتخاب طرح مناسب کیک تولد پسرانه

بعد از بررسی موارد گفته شده در بخش های فوق وقت انتخاب طرح با توجه به نوع و مدل کیک است. این درست است که اولویت انتخاب طرح با پسر نازنین شماست اما شما هم میتوانید با کمی همکاری او را در انتخاب راحت و درست راهنمایی کنید. موضوعات کلی کیک پسرانه در دسته های زیر بیشترین مخاطب را دارند:

 • کارتون و انیمیشین
 • فیلم و سریال
 • بازی های دیجیتال
 • ورزش و تیم های ورزشی
 • حیوانات
 • خوراکی ها
 • شخصیت ها و سلبریتی ها
 • طبیعت و شهر و کشور

در هر یک از موضوعات فوق گزینه های متنوعی را در سایت سورکیک پیدا میکنید که با انتخاب یک دسته محبوب توسط پسر دلبندتان درصد زیادی از مسیر انتخاب را پیش رفته اید. اما اگر سر در گم هستید یا قرار نیست به خاطر جذابیت و غافلگیری جشن با پسرتان طرح را بررسی نکنید و نیاز به طرحی محبوب و عمومی دارید ما توصیه میکنیم انتخاب از چهار گروه اول را در اولویت قرار دهید. خصوصا در دسته کارتون و انیمیشن بالاترین حجم سفارشات مربوط به پسر بچه ها از طرح های این دسته انتخاب می شوند.

زمان بندی اجرای سفارشات کیک تولد

اگر زمان شما تا جشن پیش رو محدود است بهتر است در زمان انتخاب طرح به نکات زمان بندی تولید کیک توجه کنید. برای تمامی کیک های سفارشی و غیر آماده شما به حداقل یک روز کامل زمان نیاز دارید اما این مربوط به موقعیتی است که قنادی ظرفیت اجرای کیک شما را داشته باشد و کیک نیز ساده و خامه ای باشد. اگر کیک شما نیاز به چاپ تصویر داشته باشد یک روز زمان بیشتری نیاز دارید و اگر کیک شما نیاز به استفاده از فوندانت داشته باشد به حداقل سه روز زمان نیاز دارید چرا که تولد و فرم گیری خمیر فوندانت زمان بر است. اگر تزئینات خاص یا کیک بزرگی در نظر دارید و یا کیک شما حجم سه بعدی داشته باشد که قناد برای ساخت آن نیاز به قالب های ماکت داشته باشد این زمان بیشتر می شود و گاهی تا دو هفته بعد هم ممکن است نوبت به شما نرسد. در نهایت یک نکته جانبی را هم در ذهن داشته باشید که اگر کیک خامه ای دارید و در طول تابستان ناچارید مسیری را با وجود هوای گرم و تابش آفتاب کیک را حمل کنید بهتر است از قنادی بخواهید زمانی را هم برای قرار دادن کیک در یخچال برای پایین آوردن دمای آن در نظر بگیرد. البته اگر کیک شما یخ بزند هم تا زمان مصرف آن نرم می شود و نیاز به نگرانی نخواهید داشت.

با مطالعه تمامی موارد فوق اگر همچنان نیاز به راهنمایی دارید و یا سوالی دارید که پاسخ آنرا نمی دانید تیم سورکیک آماده است تا شما را تا خرید کیک تولد پسرانه ای جذاب هدایت کند. با ما در ارتباط باشید تا جشنی زیبا بسازید.